CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 19 Şubat 2013, Salı 19:43 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HALK OTOBÜSÜ KOOPERATİFİ İLE ÖĞRENCİ TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, öğrencilerin taleplerini değerlendirmek ve işleyişi yerinde görmek amacıyla Sivas Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ni ziyaret etti.
HALK OTOBÜSÜ KOOPERATİFİ İLE ÖĞRENCİ TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, öğrencilerin taleplerini  değerlendirmek ve işleyişi yerinde görmek amacıyla Sivas Belediyesi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi'ni ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Kocacık, kooperatif binasında bulunan Halk Otobüsü Kontrol Dairesini ve Kentkart Bilgi İşlem Servisini gezerek Kooperatif Başkanı Sebahattin Çimen'den bilgi aldı. Rektör Prof. Dr. Kocacık ayrıca Kontrol Dairesi'nde araç içi kameralardan Üniversite hattına çalışan otobüsleri bir süre canlı olarak izleyerek öğrencilerin iniş binişlerini takip etti.

Üniversiteye sefer yapan otobüslerle ilgili öğrencilerden gelen talepleri ileten Rektör Prof. Dr. Kocacık, "Geçen hafta üniversitemizde yaptığımız toplantıda öğrencilerimizin sorunlarını öğrenci konsey başkanımızla birlikte değerlendirdik. Taleplerini aldık. Bugünde yine öğrencilerimizin bazı taleplerini değerlendirmek üzere hem ziyaret hem de sorunları daha net bir şekilde çözmek amacıyla bir araya geldik. Kooperatif Başkanımız ve üyelerinin bize gösterdikleri nezaketli ilgiye ve anlayışa teşekkür ediyoruz. Her zaman her türlü sorunumuzla çok yakından ilgilendiler.Teşekkür ediyor bu işbirliğinin daha güzel bir şekilde gelişerek devam etmesini temenni ediyorum” dedi.

Kooperatif  Başkanı Çimen ise ziyaretlerinden dolayı Rektör Prof. Dr. Kocacık ve yönetimine teşekkür ederek, “Üniversitenin sorunlarını hepimizin sorunu olarak kabul ediyoruz. Bizler elimizden geleni yapacağız. Sizlere layık olmaya çalışacağız. Üniversitedeki sıkıntıyı genel olarak görüşmeler sonucunda aştığımızı düşünüyoruz. Ulaşım sorunlarını da aşmaya çalışacağız. Bu çocuklarda bizim, bu şehirde bizim” ifadelerini kullandı.

Ziyarette Genel Sekreter Prof. Dr. Nevzat Yaşar Aşıkoğlu ve Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Ercan Şahbudak'ta hazır bulundu.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı