Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 19 Şubat 2013, Salı 19:37 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İŞADAMINDAN ANLAMLI BAĞIŞ

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı Özel Mahir-Sevim Özduman İlkokulu ve Ortaokulu'na akıllı tahta ve bilgisayar bağışında bulunan İşadamı Necmettin Apaydın'a plaket verildi.
İŞADAMINDAN ANLAMLI BAĞIŞ  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı Özel Mahir-Sevim Özduman İlkokulu ve Ortaokulu'na akıllı tahta ve bilgisayar bağışında bulunan İşadamı Necmettin Apaydın'a plaket verildi.

Özel Mahir-Sevim Özduman İlkokulu ve Ortaokulu'nda düzenlenen plaket törenine Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, CÜ Vakfı Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk, İşadamı Necmettin Apaydın, Okul Müdiresi Asuman Bozbıyık, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdiresi Asuman Bozbıyık, okul hakkında bilgi verdi.  Bozbıyık, elde edilen başarılara değinerek, akıllı tahta ve bilgisayarları bağışlayan İşadamı Necmettin Apaydın'a teşekkür etti.

CÜ Vakfı Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk ise yaptığı konuşmada İşadamı Apaydın'a teşekkür ederek, "Vakıf Genel Sekreterlik görevine atandıktan sonra okulumuzda eksikleri tespit etmek amacıyla bir toplantı yaptık ve akıllı tahta ile bilgisayar konusunda ki eksiklerimizi not aldık. Ardından Necmettin Apaydın'a durumu söyledim o da hemen kabul etti. Okulumuza 20 Bin lira değerinde 8 akıllı tahta ve 8 bilgisayar bağışı yaptı. Bu anlamlı bağış bizleri daha başarılı olmaya sevk edecektir" dedi.

İşadamı Apaydın'a yaptığı bağıştan ötürü teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, "Hayırsever işadamımızın yaptığı bu anlamlı bağış umuyorum örnek teşkil eder. Bu bağışın ardından öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin gayretiyle daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. İşadamımız Necmettin beye tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrencilere öğütler veren İşadamı Apaydın, "Sizlerden tek isteğim var; elinizdeki imkanları değerlendirin ve başarılı olun" dedi.

Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Kocacık, Necmettin Apaydın'a plaket takdim ederken, daha sonra birlikte akıllı tahtaların yerleştirildiği sınıfları gezdi.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı