ANADOLU BASINI SİVAS'TA TEK SES…
TGF 100. Yılda Sivas’ta toplanıyor...
CHP İl Başkanı Temel; “Canan direnecek, örgüt direnecek ve biz kazanacağız”
Bu haber 19 Şubat 2013, Salı 19:32 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FATİH PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE TABLET DAĞITILDI

Vali Vekili Necmi AKMAN, Fatih Projesi kapsamında pilot okul olarak seçilen, Selçuk Anadolu Lisesi'nde tablet bilgisayar dağıtım törenine katıldı.
FATİH PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİLERE TABLET DAĞITILDI  

Vali Vekili Necmi AKMAN, Fatih Projesi kapsamında pilot okul olarak seçilen, Selçuk Anadolu Lisesi'nde tablet bilgisayar dağıtım törenine katıldı. Törene  Vali Vekili Necmi AKMAN'ın yanı sıra; İl Milli Eğitim Müdürü Turan AKPINAR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zafer YILDIRIM, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim KILIÇ,  İl Sağlık Müdürü Dr. Bahattin İLTER ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
 
Fatih Projesi tanıtım filminin izlenmesinin ardından öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Vali Vekili Necmi AKMAN; "Çağın  ruhunu yakalamak için, hayallerinizi büyük tutun, hayallerinizi gerçekleştirebilmek sizin elinizde. Ben çevremde ve arkadaşlarımda bunu gördüm. Hayallerinizi gerçekleştirmek için endişe etmeyin, hem sanal dünyaya, hem de reel dünyaya hakim olmanız hem kendiniz hem ülkemiz için çok önemli. Dolayısıyla bu projenin hayırlı, uğurlu olmasını diliyor, okul hayatınızda başarılar diliyorum." dedi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Turan AKPINAR ise; "Fatih Projesi kapsamında ilimizdeki 49 ortaöğretim okuluna, 958 adet etkileşimli panel tahta; 51 okula ise  çok fonksiyonlu yazıcı ve doküman kamera kurulumu tamamlanarak öğrencilerin hizmetine sunulduğunu belirtti. Fatih Projesi hizmetiçi eğitimleri ve projenin diğer bileşenleri, Müdürlüğümüzde görevli, Eğitici Bilişim Teknolojileri Formatör öğretmenleri tarafından yürütülecektir." dedi.   
Tören, Vali Vekili AKMAN'ın öğrencilere tablet bilgisayar dağıtması ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : valilik kemelek
Diğer Haberler
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı