Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 18 Şubat 2013, Pazartesi 19:51 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

REKTÖR KOCACIK'TAN KURUM MÜDÜRLERİNE İADEYİ ZİYARET

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık iadeyi ziyaretlere devam ediyor.
REKTÖR KOCACIK'TAN KURUM MÜDÜRLERİNE İADEYİ ZİYARET  

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü  Prof. Dr. Faruk Kocacık iadeyi ziyaretlere devam ediyor.

Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık, Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, Genel Sekreter Prof. Dr. N. Yaşar Aşıkoğlu ile birlikte  ilk olarak  İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir  Pürlü'yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Rektör Prof. Dr. Kocacık  "Kamu kurumlarına iadeyi ziyaretlere daha fazla gecikmeden devam ediyoruz. Üniversite  şehirden kopuk olamaz. Bütün kurumlarla iş birliği içinde olmamız lazım ve ilişkileri daha da geliştirmek istiyoruz.  Bu kapsamda ilk adımımız Sivas Araştırmalar Merkezi YÖK'ten geçti. Resmi gazeteye yayına gönderdik. İnşallah oradan da çıkınca onunla ilgili ayrıca bir araya geleceğiz. Sizi de bu çalışma da  görmek istiyoruz." dedi.

Kültür Müdürü Pürlü ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, " Sizleri ve Cumhuriyet Üniversitesi'ni takip ediyoruz. Göreve geldiğiniz günden beri sizlerle zaman zaman çeşitli program ve çalışmalarla bir araya geliyoruz. Bunun yanısıra sizleri izliyoruz ve çalışmalarınızı görüyoruz. Çok hayırlı güzel çalışmalar başlattınız. İnşallah bunlar güzelliklerle sonuçlanır. Şehir için her hayırlı hizmette kendi  kurumlarımızın imkanlar çerçevesinde her daim yanınızdayız. Sizi destekliyoruz ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Güzelde bir ekibiniz var. İnşallah onlarla şehrimize güzel hizmetler gerçekleştireceğinize inanıyoruz. Üniversiteler şehrin üniversitesi olamıyor. Bu konuda büyük sorunlar vardı. Ancak son yıllarda bununda kırıldığını görüyoruz. Şehirle üniversite kucaklaşmasının  gerçekleşmeye doğru gittiğini şehrinde gerçekten üniversitesine sahip çıkan bir şehir olma yolunda eğilim gösterdiğini görüyoruz. İnşallah güzel bir yere götürür bunlar bizi." şeklinde konuştu.

Ziyaretin ardından Müdür Pürlü Rektör Prof. Dr. Kocacıkve ekibine heybe, kilim pano ve Sivas'ı tanıtan cd ve broşürlerden hediye etti.

-SGK İL MÜDÜRÜ DİNÇ'E ZİYARET-

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Faruk  Kocacık ve ekibi ardından SGK İl Müdürlüğü'ne  geçerek İl Müdürü Saffet Dinç'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten dolayı Rektör Prof. Dr. Kocacık ve ekibine teşekkür ederek SGK'nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Rektör Prof. Dr. Kocacık İl Müdürü Dinç'le bir süre sohbet ederek iki kurum arasında ortak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı