Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 16 Şubat 2013, Cumartesi 19:11 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

C.Ü VAKFI PERSONELLERİNE EĞİTİM VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR

Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı personellerine “İnsan İlişkileri ve İletişim Eğitimi” adlı seminer verildi.
C.Ü VAKFI PERSONELLERİNE EĞİTİM VERİLMEYE DEVAM EDİLİYOR Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Vakfı personellerine “İnsan İlişkileri ve İletişim Eğitimi” adlı seminer verildi. 

Kültür Merkezi’nde CÜ Vakfı persoenllerine yönelik gerçekleştirilen seminerde konuşan Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk, “Bu eğitim seminerinin ikincisini düzenledik. Sizlerle bu eğitimi yapmamızın nedeni öğrencilerimize, hastalarımıza, hasta yakınlarımıza, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz konusunda herkesin üzerine düşeni yapmasıdır. Vakıf Genel Sekterliğine geldikten sonra değerli arkadaşlarımla beraber personellerimizle beraber bu yola girdik. Öncelikle kantinlerimizin temizliği ile ilgili çalışmalarımıza başladık. Biraz daha kurumsallaşmak için nasıl adımlar atılır? Bu konuda şehrimizden üniversitemizin belli birimlerinden destekler alıyoruz. Tüm emeği geçenlere desteği olanlara sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Ne kadar bir sonraki adıma sağlıklı bir şekilde geçebilirsek bizden daha mutlusu olmayacak. Ben katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Seminerde Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Fatih Erturay, katılımcılara insan iletişimlerinde bazı önemli ayrıntıları paylaşarak, "Etkin iletişimde beden dili çok önemlidir. Etkili iletişim şekli gülümsemedir. Siz başka bir kuruma gittiğinizde kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, sizde başkalarına öyle davranmak zorundasınız. Gülümseme altın değerindedir. Etkili iletişim gülümseme ile başlar” şeklinde konuştu.
Katılımcılar, sertifikalarını Vakıf Genel Sekreteri Prof. Dr. Ertan Buyruk'un elinden aldı.
 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı