DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 14 Şubat 2013, Perşembe 23:10 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CEZAEVİ MÜDÜRLERİNDEN KOCACIK'A ZİYARET

Sivas E Tipi Cezaevi Müdürleri Osman Birol ve Ertuğrul Çelebi, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
CEZAEVİ MÜDÜRLERİNDEN KOCACIK'A ZİYARET Sivas E Tipi Cezaevi Müdürleri  Osman Birol ve Ertuğrul Çelebi, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Cezaevi Müdürü Osman Birol ve ikinci Müdür Ertuğrul Çelebi, cezaevlerinde yatan mahkumların el sanatlarıyla ilgilendiklerini ve yapılan eğitim çalışmaları hakkında bilgiler vererek, "Cumhuriyet Üniversitesi'nin köklü bir kurum. Topluma yön veren ve önünü açan bir eğitim camiası" diyerek Rektör Prof. Dr. Kocacık'a görevinde başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Kocacık ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Cezaevlerinde yatan kader mahkumlarının topluma kazandırılması çok önemli. Mahkumların zamanlarını boşa geçirmeyerek uğraş içinde olmaları gerçekten yerinde bir uygulama" dedi.

Cezaevi Müdürleri Birol ve Çelebi, ziyaretin ardından Rektör Kocacık'a mahkumlar tarafından dokunan el işi kilim hediye etti. 

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı