İnce’den Erdoğan’a: Bir daha böyle laf ederse onu meydanlarda perişan edeceğim
CHP seçim bildirgesini açıkladı...
ÜNİVERSİTEDE
REKTÖR 17-25 ARALIK SONRASI FETÖ’nün YAĞMUR DERGİSİNDE GÖREV ALMIŞ!
Bu haber 13 Şubat 2013, Çarşamba 19:04 tarihinde eklendi. 555 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PTT 'DEN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KART KAMPANYASI

PTT, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla tebrik kartı gönderme kampanyası başlattı.
PTT 'DEN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL KART KAMPANYASI PTT, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla tebrik kartı gönderme kampanyası başlattı. 
PTT Sivas Başmüdürü Cafer Bolat, düzenlediği basın toplantısında, ülke genelinde başlatılan kampanya hakkında bilgi verdi.

PTT'nin özel günlerde kampanyalar düzenlediğini anımsatan Bolat, ''Tebrik kartlarını PTT iş yerlerimizden ücretsiz olarak müşterilerimize ve tüm vatandaşlarımıza veriyoruz. Onlar da duygu ve düşüncelerini bu kartlara yazarak sevdiklerine gönderiyorlar'' dedi. 
Vatandaşlardan sadece posta gönderme ücreti aldıklarını belirten Bolat, ''Kart Bizden, Göndermesi Sizden Kampanyası'' ile tebrik kartı gönderme geleneğini, bu nostaljiyi yaşatmak istediklerini söyledi. Bolat, ''Tebrik kartları, hatırası yıllar boyu sürecek önemli ve hesaplı bir hediye diye düşünüyoruz'' ifadelerini kullandı. 
Kampanya kapsamında Sivas'ta vatandaşlara 4 bin 500 tebrik kartını ücretsiz olarak dağıttıklarını kaydeden Bolat, eşine yazdığı tebrik kartını basın mensuplarına okuduktan sonra postaya verdi. 
Bolat, PTT Genel Müdürlüğü'nün, Sevgililer Günü dolayısıyla PTT kargo gönderilerinde yüzde 10 indirim yaptığını belirtti.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı