İnce’den Erdoğan’a: Bir daha böyle laf ederse onu meydanlarda perişan edeceğim
CHP seçim bildirgesini açıkladı...
ÜNİVERSİTEDE
REKTÖR 17-25 ARALIK SONRASI FETÖ’nün YAĞMUR DERGİSİNDE GÖREV ALMIŞ!
Bu haber 13 Şubat 2013, Çarşamba 17:32 tarihinde eklendi. 1205 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

VALİ KEMELEK'TEN ENGELLİ ÖĞRENCİ OKULLARINI VE GÖRME ENGELLİLER SPOR KULUBÜNÜ ZİYARET

Vali Zübeyir KEMELEK, Şefik GÜNGÖR Eğitim Uygulama Okulu, Buruciye İşitme Engelliler İlköğretim Okulu, Sivas Otistik Çocukları Eğitim Merkezi ve Sivas Görme Engelliler Spor Kulubünü ziyaret etti.
VALİ KEMELEK'TEN ENGELLİ ÖĞRENCİ OKULLARINI VE GÖRME ENGELLİLER SPOR KULUBÜNÜ ZİYARET  Vali Zübeyir KEMELEK, Şefik GÜNGÖR Eğitim Uygulama Okulu, Buruciye İşitme Engelliler İlköğretim Okulu, Sivas Otistik Çocukları Eğitim Merkezi ve Sivas Görme Engelliler Spor Kulubünü ziyaret etti.

Ziyarete  Vali Zübeyir KEMELEK ve Eşi Hanımefendi Zehra KEMELEK'in yanısıra İl Milli Eğitim Müdürü Turan AKPINAR da katıldı.
    
Vali KEMELEK, ziyaretlerinde okul müdürlerinden okullar hakkında bilgiler alarak, okullarda eğitim gören öğrenciler ile yakından ilgilendi.

Son olarak Vali Zübeyir KEMELEK, Sivas Görme Engelliler Spor Kulubünü ziyaret etti. Sivas Görme Engelliler Spor Kulubü Başkanı Nilüfer AVCI'dan kulüp faaliyetleri hakkında bilgi alarak görme engelli sporcularla bir süre sohbet etti. Sporcuların sıkıntılarını dinleyen Vali KEMELEK sporculara katılacakları turnuvalarda başarılar diledi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : valilik kemelek
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı