DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 13 Şubat 2013, Çarşamba 11:38 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SELÇUKLU AKŞEMSETTİN CAMİİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÜRGÜP'E TEŞEKKÜR

Selçuklu Akşemsettin Camisinin ve mahallesinin çevre düzenlenmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı Selçuklu Akşemsettin Camii Derneği Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e teşekkür plaketi verdi.
SELÇUKLU AKŞEMSETTİN CAMİİ DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÜRGÜP'E TEŞEKKÜR  

Selçuklu Akşemsettin Camimizin ve mahallemizin çevre düzenlenmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı Selçuklu Akşemsettin Camii Derneği Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e teşekkür plaketi verdi.

Selçuklu Akşemsettin Camii Derneği Yönetimi Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti. Selçuklu Akşemsettin Camii Derneği Başkanı Mahmut Uştu yaptığı ziyarette şunları söyledi:

 “Kıymetli başkanımız bizleri kabul etti. Kendisine Selçuklu Mahallesi Camii Derneği Yönetimi olarak kendilerinin camimize vermiş olduğu destekten ve çevre düzenlemesinden dolayı ve de mahallemize vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.”

Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Okullara, camilere, tarihi ve kültürel alanlara belediyemiz elinden gelen katkıyı yapmaya çalışıyor. Bu işlere kendi görevimiz veya değil diye bakmıyoruz. İmkân bulduğumuz müddetçe bütün dini alanlara veya kültürel alanlara aynı faaliyeti göstermeye gayret ediyoruz” dedi.Daha sonra Selçuklu Akşemsettin Camii Derneği yönetimi Başkan Ürgüp'e teşekkür plaketi vererek birlikte hatıra fotoğrafı çekildiler.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER : belediye ürgüp doğan
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı