Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 12 Şubat 2013, Salı 23:24 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BASIN PROFESYONELLEŞTİ

Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Mustafa Yüksel’i ziyaret etti.
BASIN PROFESYONELLEŞTİ Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, yönetim kurulu üyeleri Tarık Günhan, Ahmet Terzioğlu, Hilmi Gül ve basın danışmanı Adem Karakaya ile birlikte Basın İlan Kurumu (BİK) Şube Müdürü Mustafa Yüksel’i ziyaret etti.
Hastaoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, Ticaret Borsası’nın faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Ticaret Borsası olarak sivil toplum kuruluşları ve resmi kurumlarla iyi diyaloglar içerisinde olmak ve ortak çalışmalarda bulunmak amacıyla zaman zaman ilimizdeki kurum müdürlerimizi ziyaret ediyoruz.  Gazeteciliğin üst seviyeye çıktığı ilimizde basın yayın organları ilimizin kalkınmasında aktif rol üstlenmektedirler. Sivas basınının da düzgün ve kaliteli yayıncılık yaptığı düşüncesindeyim. Basın İlan Kurumu’nun ilimizde kurulmasıyla birlikte basının daha profesyonelleştiğini ve yerel gazetelerin standartlarının yükseldiğini görmekteyiz. Başarılı çalışmalarından dolayı Basın İlan Kurumu Müdürü Mustafa Yüksel ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BİK Şube Müdürü Mustafa Yüksel ise şehirdeki yerel gazetelerin standardının her geçen gün yükseldiğini belirterek, Basın İlan Kurumu’nun düzenleyici, denetleyici ve en önemlisi de destekleyici bir misyonu olduğunu söyledi. 
Yüksel, “Sivas’ta diğer meslek kollarında olduğu gibi gazetecilerde de birlikteliğin sağlanmasının önemli olduğuna inanıyorum. Birlikteliği sadece kendimiz için değil, Sivas için de yapmalıyız” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı