Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 12 Şubat 2013, Salı 22:31 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ'NİN SİTESİ YİNE HACKLENDİ

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi subdomainleri ile başı dertten bir türlü kurtulmak bilmiyor ! Sivas’ta bu sefer Cumhuriyet Üniversitesine ait aynı hacker tarafından başka bir web sayfası daha hacklendi !
 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ'NİN SİTESİ YİNE HACKLENDİ Sivas Cumhuriyet Üniversitesi subdomainleri ile başı dertten bir türlü kurtulmak bilmiyor ! Sivas’ta bu sefer Cumhuriyet Üniversitesine ait aynı hacker tarafından başka bir web sayfası daha hacklendi !

 

Kısa bir süre önce Sivas Cumhuriyet Üniversitesine ait Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na ait web sayfası Amonymous tarafından hacklendiği bilinirken, geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde de yine aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü’ne ait subdomain editlenerek hacklenmişti.

Yine aynı ifactoryx kod adlı hacker tarafından gerçekleştirilen saldırı da bu sefer ise Cumhuriyet Üniversitesine ait Sağlık Bilimler Fakültesine ait web sayfasının hacklendiği görüldü ve İngilizce bırakılan bir çok notun yanında “ESSELAMUALKUM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKETUHU” diye bir Arapça notun bırakıldığı ise dikkatlerden kaçmazken, kurumun prestijine büyük zarar veren olayların bugünlerde katlanarak sürmesi kafalarda soru işareti bırakıyor!

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı