Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 12 Şubat 2013, Salı 21:27 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CÜDER'DEN KOCACIK'A ZİYARET

Cumhuriyet Üniversitesi Öğrenci Derneği (CÜDER) Başkanı Mustafa Durmuş ve Kampüscü Gazetesi Yayın Editörü Abdullah Özkurt, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
CÜDER'DEN KOCACIK'A ZİYARET  

Cumhuriyet Üniversitesi Öğrenci Derneği (CÜDER) Başkanı Mustafa Durmuş ve Kampüscü Gazetesi Yayın Editörü Abdullah Özkurt, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü  Prof. Dr. Faruk Kocacık'ı makamında ziyaret etti.
CÜDER Başkanı Mustafa Durmuş, Denetim Kurulu Üyesi Hasan Çaşut, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Koyuncu ve Kampüscü Gazetesi Yayın Editörü Abdullah Özkurt bir süre CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ile sohbet ederek öğrenci sorunlarına değindi.
CÜDER Başkanı Mustafa Durmuş, öğrencilerin sorunlarına yönelik yapılan çalışmalardan ötürü Rektör Prof. Dr. Kocacık'a teşekkür etti.
Rektör Prof. Dr. Kocacık ise öğrencilerin yaşadığı en önemli sıkıntının ulaşım olduğunu belirterek, "Bu sorunu geçici yöntemlerle değil kalıcı şekilde çözmek için çaba harcıyoruz. Raylı sistemin hayata geçirilmesi konusunda 2 projemiz var. Bu konuda gerekli görüşmelerimiz devam ediyor" dedi.
Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı