İnce’den Erdoğan’a: Bir daha böyle laf ederse onu meydanlarda perişan edeceğim
CHP seçim bildirgesini açıkladı...
ÜNİVERSİTEDE
REKTÖR 17-25 ARALIK SONRASI FETÖ’nün YAĞMUR DERGİSİNDE GÖREV ALMIŞ!
Bu haber 12 Şubat 2013, Salı 00:04 tarihinde eklendi. 673 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SİVAS BELEDİYESİ SPORCUSU GÖKHAN FİLİZ KARATE AVRUPA İKİNCİSİ OLDU

8-9-10 Şubat 2013 tarihlerinde 40. sı yapılan Karate Avrupa Şampiyonasında gençler 55 kg.da ülkemizi gururla temsil eden Sivas 4 Eylül Belediyespor Kulübü sporcularımızdan Gökhan Filiz 44 ülkenin katıldığı bu şampiyonada zorlu rakiplerini eleyerek finale adını yazdırdı.
SİVAS BELEDİYESİ SPORCUSU GÖKHAN FİLİZ KARATE AVRUPA İKİNCİSİ OLDU 8-9-10 Şubat 2013 tarihlerinde 40. sı yapılan Karate Avrupa Şampiyonasında gençler 55 kg.da ülkemizi gururla temsil eden Sivas 4 Eylül Belediyespor Kulübü sporcularımızdan Gökhan Filiz 44 ülkenin katıldığı bu şampiyonada zorlu rakiplerini eleyerek finale adını yazdırdı.

 

Final müsabakasının ardından şampiyonadan ikincilikle ayrılan Gökhan Filiz, şehrimizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil etti.Bu başarının ardından açıklama yapan Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, sporcumuzu ve teknik heyeti kutladı.

 

Başkan Ürgüp, açıklamasında şunları kaydetti: “Sporcumuzu tebrik ediyoruz. Üstün başarısından dolayı kendisini kutluyoruz. İnşallah bundan sonraki Avrupa ve Dünya şampiyonalarında ve diğer uluslararası müsabakalarda birinci olup kürsüye çıkarak istiklal marşımızı okutur. Bu başarıdan dolayı sporcumuz kadar teknik heyetimiz ve kulüp yönetimimizi de tebrik ediyorum. İnşallah daha büyük başarılar elde edecekler. Biz de belediye olarak şimdiye kadar olduğu gibi her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.”

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı