Sivas’ta EMEĞE saygı bu, her şey para kazanmak değil ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI…
DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
Bu haber 04 Şubat 2013, Pazartesi 00:11 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TURKUAZ PROJESİNDE KURALAR ERTELENDİ

"Sivas'ın Prestij Projesi" olarak adlandırılan Turkuaz Projesinde yarın yapılması gereken kuralar yoğun talep nedeniyle ileriki bir tarihe ertelendi. Bir yandan muvafakatname alınan dükkanlardaki yıkım işlerine devam eden belediyemiz bir yandan da gelen yoğun talebi karşılamanın çalışmalarını yürütüyor.
TURKUAZ PROJESİNDE KURALAR ERTELENDİ "Sivas'ın Prestij Projesi" olarak adlandırılan Turkuaz Projesinde yarın yapılması gereken kuralar yoğun talep nedeniyle ileriki bir tarihe ertelendi. Bir yandan muvafakatname alınan dükkanlardaki yıkım işlerine devam eden belediyemiz bir yandan da gelen yoğun talebi karşılamanın çalışmalarını yürütüyor.

YENİ TARİH ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE AÇIKLANACAK
Hak sahiplerinden Proje için gelen yoğun talep üzerine kura işlemi önümüzdeki bir tarihe ertelendi. Daha önce 31 Ocak 2013'de yapılacağı duyurulan kura çekiminin yeni tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

PROJEDE KISA SÜREDE İHALE AŞAMASINA GELİNECEK
Belediyemiz, Eski Sanayi Sitesi olarak bilinen bölgede Sivas'ın Prestij Projesi olarak lanse edilen ve şehrimize değer katacak olan "Turkuaz Projesi"ndeki kararlı tutumunu devam ettirecek ve projede önümüzdeki günlerde ihale aşamasına gelinecektir

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı