DEMİRKAYA: “ ULAŞ KARASU KISA PANTOLUN İLE GEZERKEN….”
CUMHURİYET ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE “AZ KALSIN KOLUMU KESECEKLERDİ”
“Örgüte hükmedemiyor, kendi ekibini kurmak istiyor”
SİVAS CHP İL ÖRGÜTÜNDE NELER OLUYOR?
Bu haber 26 Ağustos 2012, Pazar 12:41 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

VALİ ZÜBEYİR KEMELEK RESMİ TÖRENLE GÖREVİNE BAŞLADI

VALİ ZÜBEYİR KEMELEK RESMİ TÖRENLE GÖREVİNE BAŞLADI.
VALİ ZÜBEYİR KEMELEK RESMİ TÖRENLE GÖREVİNE BAŞLADI Bakanlar Kurulu Kararnamesi ile Sivas Valiliği’ne atanan Vali Zübeyir KEMELEK, göreve başladı. Vali Zübeyir KEMELEK, Valilik önünde il protokol üyeleri, sivil toplum kuruluşları ve kurum müdürleri tarafından karşılandı. Polis tören mangasını selamlayan Vali KEMELEK, daha sonra il protokolü ve vatandaşların tebriklerini kabul etti.

Karşılama töreninin ardından Dr. Hasan CANPOLAT Salonu’na geçilerek basın toplantısı gerçekleştirildi. Vali KEMELEK, burada yaptığı konuşmada: “Sivas ili geçmişten bugüne kadar tarihiyle, coğrafyasıyla, önem arz etmiş bir yerdir. Gerek Selçuklular döneminde gerek Osmanlılar döneminde önemli bir konumda olan illerimizden bir tanesidir.” dedi.

Sivas ilinin kapladığı coğrafi alan itibariyle Konya’dan sonra ikinci büyük il olduğunu ifade eden Vali Zübeyir KEMELEK, yerleşim yeri itibariyle de Türkiye’nin en önde gelen ili olduğunu söyledi.

Valiliğin, devletin bütün kurum ve kuruluşlarının oluşturduğu teşkilat olduğunu dile getiren Vali KEMELEK; “Bunun koordinasyonu önemlidir. Halka daha iyi hizmet verebilmek ve kurumlar arası işleyişi sağlamak en başta gelen görevlerimizden bir tanesidir. Burada devam eden yatırımlar var. Onların bir an önce sonuçlanması için biz de gayret göstereceğiz. Tabi bu çerçevede geçmişten günümüze kadar hizmet eden bütün kamu kurum ve kuruluşlarının yetkililerine, meslektaşlarıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı