CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNE FETÖ OPERASYONU
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ AFİLİASYONA TABİİ OLUYOR
Bu haber 09 Ağustos 2012, Perşembe 19:17 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hemşireler balosu düzenlendi...

Rektör Prof.Dr. İlyas Dökmetaş Hemşireleri Anlamlı Günlerinde Unutmadı…
Hemşireler balosu düzenlendi... [B]HEMŞİRELER DOYASIYA EĞLENDİ…[/B] [RENK=kirmizi][B]REKTÖR PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ HEMŞİRELERİ ANLAMLI GÜNLERİNDE UNUTMADI…[/B][/RENK] [B](İGD)[/B] Hemşirelik Haftası Kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde Cumhuriyet Üniversitesi Komitesi tarafından düzenlenen baloda İl’de görev yapan hemşireler, Beyaz Dünya Restoranda doyasıya eğlendi. Düzenlenen baloya Vali Yardımcısı İsmail Koşum, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İlyas Dökmetaş, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mehmet Şencan, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Faruk ÇINARGİL, Sağlık Müdürü Vakkas Özmercan ve çok sayıda davetli katıldı.


Vali Yardımcısı İsmail Koşum burada yaptığı açılış konuşmasında “Hemşirelik her şeyden önce bir vicdan mesleğidir” dedi. Koşum sözlerine şu şekilde sürdürdü “İlimizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin, sonsuz sabır, her türlü özveri gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye, sağlık sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından birisi olan değerli hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını kutlar çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.


Konuşmanın ardından canlı müzik eşliğinde bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmak istercesine doyasıya eğlendiler. Beyaz üniformalarını çıkarıp rengarenk giysiler içerisinde eş ve çocukları ile birlikte doyasıya eğlendiler. Tüm sağlık çalışanlarının kaynaştığı ve birlikte eğlendikleri bu gece de tüm hemşirelerin, hemşireler haftasını kutlanmasının ardından gece son buldu. Hemşireleri anlamlı günde unutmayan Rektör Prof.Dr. İlyas Dökmetaş Üniversitede yeni hizmete açılan Yarı olimpik yüzme havuzunu hemşirelere balonun ertesi günü için ücretsiz tahsis ettiğini tertip komitesi aracılığı ile duyurdu. [B]KAYNAK: İNTERNET GAZETECİLER DERNEĞİ[/B]

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZ !
BEŞİKTAŞ
FENERBAHÇE
GALATASARAY
TRABZONSPOR
DİĞER
SİVASSPOR
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı